úvod > Materiály

Materiály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše společnost se zabývá poradenstvím, konzultacemi, přednáškami, výrobou, obchodem, distribucí, prodejem a rozvojem přírodních materiálů, primárně z obnovitelných zdrojů, dále materiálů, které jsou ekonomicky a ekologicky vhodné či recyklované.

Sdílejte s námi zájem o konopí.

V naší nabídce najdete široký sortiment především konopných výrobků, od konopného květu, pazdeří, vláken, konopných laků a olejů, až po konopné zdivo (konopný beton) a hliněné (jílové) omítky. V naší nabídce se občas mohou objevit i konopné potraviny, lana, látky nebo výrobky z konopí pro zvířata.

Přírodním materiálem se rozumí organická hmota přírodního původu, která je technologicky upravená. V posledních letech zaznamenáváme stále větší zájem o přírodní materiály. Důvodů je více: mezi ty hlavní patří šetrnost k životnímu prostředí, návrat k tradičním postupům používaných ve stavitelství a zájem o stavební materiály výhradně vyrobené regionálně a z obnovitelných zdrojů.

V našich referencích se můžete podívat, jak se dají přírodní produkty a technologie v praxi použít. Přírodní materiály jsme během dlouholeté historie naší firmy hojně vyzkoušeli na množství různých staveb v různých povětrnostních podmínkách. Víme jak pracuje přírodní stavba při silném větru, během povodně, při erozi půdy, máme osobní zkušenosti s tuhými zimami a přetíženými střechami pod tíhou sněhu. Naše materiály pořád probíráme a vybíráme ty nejlepší se kterými jsou dobré zkušenosti a osobní zkušenosti jsou ty nejlepší.