úvod > O společnosti Mabeko, s.r.o.

O společnosti Mabeko, s.r.o.

Mabeko - komunitní společnost s ručením omezeným

Jsme komunitní společnost, sdružení přátel přírodního stavitelství i profesionálů v oboru. Jsme společnost s mezinárodním přesahem.

Zabýváme se obchodem, vývojem, prodejem, distribucí, školením a aplikací přírodních produktů a stavebních materiálů pro zdravý život člověka s ohleduplným přístupem k našemu životnímu prostředí. Produkty pro přírodní stavitelství a zdravý životní styl na našich stránkách průběžně doplňujeme, ale přeci jen, pokud zde chybí pro vás zajímavý produkt, prosím dejte nám o tom zprávu.

Nabízené produkty a materiály jsou vyrobeny převážně z technického konopí, dřeva, ale i dalších přírodních materiálů. Naše výrobky pochází výhradně z České republiky a Evropy, z kontrolovaných a certifikovaných zdrojů. Společnost byla založena v roce 2003 v Praze, s působností po celé ČR a Evropě. 

Sídlíme v objektu bývalé brusírny v osadě Rousínov č.p.47 (obec Svor). Objekt průběžně rekonstruujeme, abychom z něj vytvořili místo pro obnovu a rozvoj řemeslných tradic, vzorkovnu a prodejnu přírodních materiálů, místo pro dílničky a workshopy, prostor pro osobní rozvoj i zázemí pro děti. Už teď nás lze navštívit a vidět přírodní materiály i postupy v praxi. Jste srdečně zváni. 

Navštivte nás na www.facebook.com/mabeko.cz a přidejte se k nám. 

 

 

Více o společnosti Mabeko >