úvod > O společnosti Mabeko, s.r.o.

O společnosti Mabeko, s.r.o.

Společnost MABEKO, s.r.o., se zabývá vývojem, prodejem a distribucí přírodních produktů a stavebních materiálů pro zdravý život člověka s ohleduplným přístupem k planetě zemi.

Jsme komunitní společnost, sdružení přátel přírodního stavitelství i profesionálů v oboru. Jsme společnost s mezinárodním přesahem. Dodáváme přírodní materiály z oblasti především přírodního stavitelství, ale i sdílíme poznatky a pořádáme workshopy.

Rádi Vám poskytneme informace z oblasti přírodního stavitelství. Zkonzultujeme s Vámi vhodné materiály i postupy, rádi Vám však předáme i instrukce, jak si s přírodními materiály poradit svépomocí. Nabízíme možnosti zaškolení i dohledu nad probíhající stavbou či pro Vás rovnou oslovíme vhodného projektanta. 

Zabýváme se tedy obchodem, vývojem, prodejem, distribucí, školením a aplikací přírodních produktů a stavebních materiálů pro zdravý život člověka s ohleduplným přístupem k našemu životnímu prostředí. Máme zkušenosti s rozsáhlými a citlivými rekonstrukcemi starých stavení i s výstavbou nových budov různého typu.

Nabízené produkty a materiály jsou vyrobeny převážně z technického konopí, ale i dalších přírodních materiálů. Naše výrobky pochází výhradně z České republiky a Evropy, z kontrolovaných a certifikovaných zdrojů. Společnost byla založena v roce 2003 v Praze, s působností po celé ČR a Evropě. 

Sídlíme v objektu bývalé brusírny v osadě Rousínov č.p.47 (obec Svor). Objekt průběžně rekonstruujeme, abychom z něj vytvořili místo pro obnovu a rozvoj řemeslných tradic, vzorkovnu a prodejnu přírodních materiálů, místo pro dílničky a workshopy, prostor pro osobní rozvoj i zázemí pro děti. Už teď nás lze navštívit a vidět přírodní materiály i postupy v praxi. Jste srdečně zváni. 

Produkty pro přírodní stavitelství a zdravý životní styl na našich stránkách průběžně doplňujeme, ale přeci jen, pokud zde chybí pro vás zajímavý produkt, prosíme, dejte nám o tom zprávu.

Obraťte se na nás ohledně bližších infromací či pro konzultaci před plánovanou rekontrukcí nebo stavbou na emailovou adresu info@mabeko.cz či v kontaktním formuláři níže. Rádi se Vám co nejdříve ozveme.

Navštivte nás také na www.facebook.com/mabeko.cz a přidejte se k nám. 

Více o společnosti Mabeko >