úvod > Renovace a izolace starých domů

Služby

Renovace a izolace starých domů

Máte starý dům, chcete v něm bydlet a bojíte se vysokých nákladů za jeho opravu a provoz? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Váš starý dům může opět fungovat, dokonce na stejné úrovni jako novostavba. Kvalitní stavební materiály a dobří řemeslníci udělají Vám i Vašemu domu dobře. Rekonstrukce oproti novostavbě má výhodu v tom, že dům je již s okolím spjatý, na jeho stavu je od začátku zřetelné kde je chyba a navíc, v mnoha případech se dá brzy bydlet. Jednoznačně ekologičtější cestou je opravit již stávající dům přírodními materiály než stavět nový a zastavovat další "zelené" území.  

Nabízíme renovaci a zateplení dřevěných, hrázděných, roubených, podstávkových i kamenných domů.Položíme Vám novou šindelovou střechu, nebo opravíme Váš krov či starou střechu. Zajistíme Vám tepelné izolace střech, stropů, podlah, obvodových stěn, odkopání objektu a jeho odvodnění. Pracujeme starými metodami, citlivě ve spolupráci s majitelem domu i domem samotným. 

Staré domy mívají dobré umístění, často se hodí do okolního prostředí, mají svého ducha a ze všeho nejvíc touží být čisté, opravené a obývané dobrými lidmi. Citlivá renovace se rozhodně vyplatí.